Oфіційне погашення марки «Zатонув чи Vтопився»

17 червня у Львівській обласній військовій адміністрації відбулось офіційне погашення марки «Zатонув чи Vтопився». Авторка марки Олександра Кузьменко, студентка 3 курсу кафедри дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, (керівник – консультант К. Чернявський).
Це спільний проєкт Львівської обласної військової адміністрації та Національної спілки художників України. Автор ідеї проєкту Юрій Котик, радник Голови Львівської ОВА з питань міжнародного співробітництва.
Марка «Zатонув чи Vтопився» випущена Укрпоштою обмеженим накладом та буде презентуватись Львівською ОВА закордонним партнерам, які підтримують Україну у війні за Свободу та Незалежність.
На церемонії погашення марки присутні: Андрій Годик, Перший заступник Голови Львівської ОВА, Юрій Котик, радник Голови Львівської ОВА з питань міжнародного співробітництва, Євген Савчук, керівник дирекції УКРПОШТИ «Львівска Пошта», Костянтин Чернявський, Голова Національної спілки художників України, доцент НАОМА.