Звернення до митців: Save Skovoroda University

Шановні митці, спільчани! Багато хто з Вас є випускниками Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, закінчили факультет образотворчого мистецтва, та берете участь в творчому житті міста Харкова та Харківської спілки художників.
То вже не секрет, що наразі тривають обговорення, щодо об’єднання – ХНПУ імені Григорія Сковороди з ХНУ імені В.Н. Каразіна.
Прохання підтримати університет в бажанні залишитися окремим вишем зі своїми традиціями, який дає можливість існування наукової та творчої школи, творчого колективу патріотів-освітян, які готують молоде покоління вчителів! Дає віру в цінність розвитку української системи освіти вчителів, які попри війну та зруйновані школи вірять у перемогу та відродження величі Української Школи!
Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції та поширити допис з тегом #saveSkovorodaUniversity
Збережемо #Skovorodafamily разом!